Lýsing
Juice glass made of high-quality crystal glass. Dishwasher safe.
5.867 kr. – 7.139 kr.Price range: 5.867 kr. through 7.139 kr.
Juice glass made of high-quality crystal glass. Dishwasher safe.
| Hæð | 9.2 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 255 ml, 6.1x9.2 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Crystal glasses;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Drinking glass Experience without filling line |
| Vörumerki | Stölzle |
| Vörunúmer | 30132893 |
| Hæð | 8 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 150 ml, 5x8 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Crystal glasses;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Drinking glass Experience without filling line |
| Vörumerki | Stölzle |
| Vörunúmer | 30132904 |
| Hæð | 10.2 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 325 ml, 6.1x10.2 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Glass > Crystal glasses |
| Nafn | Drinking glass Experience without filling line |
| Vörumerki | Stölzle |
| Vörunúmer | 30132897 |
