Lýsing
Universal glass made of high-quality crystal glass with filling line. Dishwasher safe.
6.026 kr. – 6.503 kr.Price range: 6.026 kr. through 6.503 kr.
Universal glass made of high-quality crystal glass with filling line. Dishwasher safe.
| Hæð | 9.2 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 255 ml, 6.1x9.2 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Glass > Crystal glasses |
| Nafn | Drinking glass Experience with filling line |
| Vörumerki | Stölzle |
| Vörunúmer | 30227607 |
| Hæð | 10.2 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 325 ml, 6.1x10.2 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Crystal glasses;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Drinking glass Experience with filling line |
| Vörumerki | Stölzle |
| Vörunúmer | 30255277 |
