Lýsing
Universal glass made of crystal glass with modern relief. Suitable for dishwasher.
3.169 kr. – 3.699 kr.Price range: 3.169 kr. through 3.699 kr.
Universal glass made of crystal glass with modern relief. Suitable for dishwasher.
| Hæð | 8 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 210 ml, 7.45x8 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Cocktail glasses > Tumblers;Glass > Crystal glasses;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Drinking glass Cielo |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30224963 |
| Hæð | 9.4 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 350 ml, 8.6x9.4 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Glass > Crystal glasses;Glass > Cocktail glasses > Tumblers |
| Nafn | Drinking glass Cielo |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30224964 |
