Lýsing
Sustainable organic coffee cup made from 100% sturdy hard paper. Water-based seal on the inside, without plastic coating. Fully recyclable via waste paper.
660 kr. – 2.382 kr.Price range: 660 kr. through 2.382 kr.
Sustainable organic coffee cup made from 100% sturdy hard paper. Water-based seal on the inside, without plastic coating. Fully recyclable via waste paper.
| Hæð | 13.2 cm |
|---|---|
| Litur | brown |
| Stærð | 400 ml, 9x13.2 cm (ØxH) |
| Flokkar | Take-Away > Disposable products > Disposable cups > Paper cups |
| Nafn | Drinking cup Only Paper |
| Vörumerki | NATUREStar |
| Vörunúmer | 30208966 |
| Hæð | 9.5 cm |
|---|---|
| Litur | brown |
| Stærð | 250 ml, 9x9.5 cm (ØxH) |
| Flokkar | Take-Away > Disposable products > Disposable cups > Paper cups |
| Nafn | Drinking cup Only Paper |
| Vörumerki | NATUREStar |
| Vörunúmer | 30208963 |
| Hæð | 11 cm |
|---|---|
| Litur | brown |
| Stærð | 300 ml, 9x11 cm (ØxH) |
| Flokkar | Take-Away > Disposable products > Disposable cups > Paper cups |
| Nafn | Drinking cup Only Paper |
| Vörumerki | NATUREStar |
| Vörunúmer | 30208965 |
| Hæð | 6 cm |
|---|---|
| Litur | brown |
| Stærð | 100 ml, 6.2x6 cm (ØxH) |
| Flokkar | Take-Away > Disposable products > Disposable cups > Paper cups |
| Nafn | Drinking cup Only Paper |
| Vörumerki | NATUREStar |
| Vörunúmer | 30208961 |
| Hæð | 8 cm |
|---|---|
| Litur | brown |
| Stærð | 150 ml, 8x8 cm (ØxH) |
| Flokkar | Take-Away > Disposable products > Disposable cups > Paper cups |
| Nafn | Drinking cup Only Paper |
| Vörumerki | NATUREStar |
| Vörunúmer | 30208960 |
| Hæð | 9.2 cm |
|---|---|
| Litur | brown |
| Stærð | 200 ml, 8x9.2 cm (ØxH) |
| Flokkar | Take-Away > Disposable products > Disposable cups > Paper cups |
| Nafn | Drinking cup Only Paper |
| Vörumerki | NATUREStar |
| Vörunúmer | 30208962 |
