Lýsing
For the presentation of your specials. Easy to clean with hot water. The sturdy wooden base provides the necessary stability.
For the presentation of your specials. Easy to clean with hot water. The sturdy wooden base provides the necessary stability.
| Hæð | 22.1 cm |
|---|---|
| Breidd | 14.9 cm |
| Litur | transparent/brown |
| Stærð | size A5, 14.9x22.1 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Table signs;Table accessories > Table signs |
| Nafn | Display stand Bisenzio |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30108730 |
