Lýsing
For the presentation of your specials. Easy to clean with hot water. T-shaped display stand. The two parts are connected by four strong magnets.
2.382 kr. – 3.177 kr.Price range: 2.382 kr. through 3.177 kr.
For the presentation of your specials. Easy to clean with hot water. T-shaped display stand. The two parts are connected by four strong magnets.
| Hæð | 30.2 cm |
|---|---|
| Breidd | 21.1 cm |
| Litur | transparent |
| Stærð | size A4, 21.1x30.2 cm (WxH) |
| Flokkar | Table accessories > Table signs;Menus & Boards > Table signs |
| Nafn | Display stand Bisagno |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30108695 |
| Hæð | 21.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 14.9 cm |
| Litur | transparent |
| Stærð | size A5, 14.9x21.5 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Table signs;Table accessories > Table signs |
| Nafn | Display stand Bisagno |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30108694 |
