Lýsing
With clamping device for daily menus/specials in bar size. Additional storage compartment for menus with a thickness of 1 cm.
With clamping device for daily menus/specials in bar size. Additional storage compartment for menus with a thickness of 1 cm.
| Hæð | 33 cm |
|---|---|
| Breidd | 9.6 cm |
| Lengd | 12.2 cm |
| Litur | brown/silver |
| Stærð | 12.2x9.6x33 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Table signs;Table accessories > Table signs |
| Nafn | Display Arda bar size |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30107349 |
