Lýsing
100% PVC. Elongated decorative placemat for placing table accessories. Eye-catcher on every table in trendy colors. Absolutely easy to clean by wiping with a damp cloth. Suitable for indoor and outdoor use.
100% PVC. Elongated decorative placemat for placing table accessories. Eye-catcher on every table in trendy colors. Absolutely easy to clean by wiping with a damp cloth. Suitable for indoor and outdoor use.
| Breidd | 15 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | beige |
| Stærð | 15x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Table linen > Placemats;Textiles > Outdoor textiles > Outdoor placemats;Table accessories > Placemats |
| Nafn | Decorative placemat Kaja |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30251878 |
| Breidd | 15 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | sage |
| Stærð | 15x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Table linen > Placemats;Textiles > Outdoor textiles > Outdoor placemats;Table accessories > Placemats |
| Nafn | Decorative placemat Kaja |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30251881 |
| Breidd | 15 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | anthracite |
| Stærð | 15x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Table linen > Placemats;Textiles > Outdoor textiles > Outdoor placemats;Table accessories > Placemats |
| Nafn | Decorative placemat Kaja |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30251872 |
| Breidd | 15 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | brown |
| Stærð | 15x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Table linen > Placemats;Textiles > Outdoor textiles > Outdoor placemats;Table accessories > Placemats |
| Nafn | Decorative placemat Kaja |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30251882 |
| Breidd | 15 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | taupe |
| Stærð | 15x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Table linen > Placemats;Textiles > Outdoor textiles > Outdoor placemats;Table accessories > Placemats |
| Nafn | Decorative placemat Kaja |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30251873 |
| Breidd | 15 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | dark-green |
| Stærð | 15x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Table linen > Placemats;Textiles > Outdoor textiles > Outdoor placemats;Table accessories > Placemats |
| Nafn | Decorative placemat Kaja |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30251877 |
| Breidd | 15 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | mustard |
| Stærð | 15x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Table linen > Placemats;Textiles > Outdoor textiles > Outdoor placemats;Table accessories > Placemats |
| Nafn | Decorative placemat Kaja |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30251875 |
