Lýsing
Dining table with Orio stainless steel table base in gold lacquer and table top in marble look with gold brushed aluminium edges (2 mm). Supplied disassembled, including fixing material for the table base. Only suitable for indoor use.
91.035 kr. – 94.185 kr.Price range: 91.035 kr. through 94.185 kr.
Dining table with Orio stainless steel table base in gold lacquer and table top in marble look with gold brushed aluminium edges (2 mm). Supplied disassembled, including fixing material for the table base. Only suitable for indoor use.
| Hæð | 75 cm |
|---|---|
| Litur | Table top golden/black/marbled, base golden |
| Stærð | 75x80 cm (HxØ) |
| Style | round |
| Flokkar | Furniture > Furniture by themes > Bistro furniture > Bistro tables;Furniture > Furniture by themes > Restaurant furniture;Furniture > Table frames;Furniture > Tables > Dining tables;Furniture > Table bases |
| Nafn | Dining table Marvani stainless steel table frame |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30106607 |
| Hæð | 75 cm |
|---|---|
| Litur | Table top golden/white/marbled, base golden |
| Stærð | 75x80 cm (HxØ) |
| Style | round |
| Flokkar | Furniture > Table bases;Furniture > Furniture by themes > Bistro furniture > Bistro tables;Furniture > Table frames;Furniture > Furniture by themes > Restaurant furniture;Furniture > Tables > Dining tables |
| Nafn | Dining table Marvani stainless steel table frame |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30106602 |
