Lýsing
Round mousse ring made of 18/10 chrome-nickel stainless steel, heavy quality. Seamless rings. Suitable for dishwasher.
2.912 kr. – 3.707 kr.Price range: 2.912 kr. through 3.707 kr.
Round mousse ring made of 18/10 chrome-nickel stainless steel, heavy quality. Seamless rings. Suitable for dishwasher.
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | silver |
| Stærð | 10x4.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Kitchen > Kitchen helpers > Baking molds;Kitchen > Patisserie supplies > Dessert & Cake rings;Kitchen > Patisserie supplies > Baking molds |
| Nafn | Dessert ring Cocoa round |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 10049594 |
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | silver |
| Stærð | 8x4.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Kitchen > Patisserie supplies > Baking molds;Kitchen > Kitchen helpers > Baking molds;Kitchen > Patisserie supplies > Dessert & Cake rings |
| Nafn | Dessert ring Cocoa round |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 10049593 |
