Lýsing
Colored plate made of porcelain. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored plate made of porcelain. Dishwasher safe and microwaveable.
| Litur | blue |
|---|---|
| Stærð | 22 cm (Ø) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Flat plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Dinner plates |
| Nafn | Dessert plate Quintana |
| Vörumerki | Cosy & Trendy |
| Vörunúmer | 30115381 |
| Litur | green |
|---|---|
| Stærð | 22 cm (Ø) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Dinner plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Flat plates;Tableware > Plates > Round plates |
| Nafn | Dessert plate Quintana |
| Vörumerki | Cosy & Trendy |
| Vörunúmer | 30115377 |
| Litur | amber |
|---|---|
| Stærð | 22 cm (Ø) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Dinner plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Flat plates |
| Nafn | Dessert plate Quintana |
| Vörumerki | Cosy & Trendy |
| Vörunúmer | 30115349 |
