Lýsing
Colored stoneware plate with spiral structure. Without flag. Color variations possible. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored stoneware plate with spiral structure. Without flag. Color variations possible. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | blue |
| Stærð | 800 ml, 24x4.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Stoneware plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Plates > Colorful plates |
| Nafn | Deep plate Spirit |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30045972 |
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | brown |
| Stærð | 800 ml, 24x4.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Stoneware plates |
| Nafn | Deep plate Spirit |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30045973 |
