Lýsing
White porcelain plate with elegant relief. Dishwasher safe and microwaveable.
5.549 kr. – 6.344 kr.Price range: 5.549 kr. through 6.344 kr.
White porcelain plate with elegant relief. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 3.5 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 200 ml, 19x3.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Sinfonie |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30124889 |
| Hæð | 3.8 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 285 ml, 22x3.8 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates |
| Nafn | Deep plate Sinfonie |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30124893 |
