Lýsing
Colored plate made of porcelain in ceramic look. Without flag. With slightly irregular edges in the glaze. Dishwasher safe and microwaveable.
12.068 kr. – 19.064 kr.Price range: 12.068 kr. through 19.064 kr.
Colored plate made of porcelain in ceramic look. Without flag. With slightly irregular edges in the glaze. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 3.9 cm |
|---|---|
| Litur | grey |
| Stærð | 300 ml, 21x3.9 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates |
| Nafn | Deep plate Sidina |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30001491 |
| Hæð | 3.9 cm |
|---|---|
| Litur | beige |
| Stærð | 300 ml, 21x3.9 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Colorful plates |
| Nafn | Deep plate Sidina |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10010583 |
| Hæð | 3.9 cm |
|---|---|
| Litur | turquoise |
| Stærð | 300 ml, 21x3.9 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Sidina |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10010610 |
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | beige |
| Stærð | 500 ml, 26x4.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Colorful plates |
| Nafn | Deep plate Sidina |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10010584 |
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | turquoise |
| Stærð | 500 ml, 26x4.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Sidina |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10010611 |
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | grey |
| Stærð | 500 ml, 26x4.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Round plates |
| Nafn | Deep plate Sidina |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30001492 |
