Lýsing
White porcelain plates. Without flag. Sturdy design. Dishwasher safe and microwaveable.
6.344 kr. – 6.821 kr.Price range: 6.344 kr. through 6.821 kr.
White porcelain plates. Without flag. Sturdy design. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.0 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 600 ml, 20x4 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates |
| Nafn | Deep plate Ponta |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134059 |
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 800 ml, 22.5x4.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Ponta |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134057 |
| Hæð | 5 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 1000 ml, 26x5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Ponta |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134052 |
