Lýsing
White plate made of porcelain. Wide plate flag with attractive hammered relief. Dishwasher safe and microwaveable.
White plate made of porcelain. Wide plate flag with attractive hammered relief. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 5.5 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 4 piece / Pack |
| Litur | white |
| Stærð | 380 ml, 27x5.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Salatteller;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates |
| Nafn | Deep plate Pike |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10082854 |
| Hæð | 4.3 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 6 piece / Pack |
| Litur | white |
| Stærð | 260 ml, 23x4.3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Salatteller;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates |
| Nafn | Deep plate Pike |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10082853 |
