Lýsing
White porcelain plates. Without flag. Sturdy design. Dishwasher safe and microwaveable.
6.026 kr. – 7.934 kr.Price range: 6.026 kr. through 7.934 kr.
White porcelain plates. Without flag. Sturdy design. Dishwasher safe and microwaveable.
| Litur | white |
|---|---|
| Stærð | 1000 ml, 24 cm (Ø) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Optimus |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30241358 |
| Hæð | 5 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 520 ml, 18x5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Optimus |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30241357 |
