Lýsing
Colored porcelain plates with a rustic look. With irregular speckles. Each piece is unique. Premium porcelain in heavy quality. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored porcelain plates with a rustic look. With irregular speckles. Each piece is unique. Premium porcelain in heavy quality. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.2 cm |
|---|---|
| Breidd | 20.5 cm |
| Lengd | 27 cm |
| Litur | light-grey |
| Stærð | 800 ml, 27x20.5x4.2 cm (LxWxH) |
| Style | oval |
| Flokkar | Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Oval plates |
| Nafn | Deep plate Nebro oval |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235256 |
| Hæð | 4.2 cm |
|---|---|
| Breidd | 20.5 cm |
| Lengd | 27 cm |
| Litur | light-green |
| Stærð | 800 ml, 27x20.5x4.2 cm (LxWxH) |
| Style | oval |
| Flokkar | Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Oval plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Colorful plates |
| Nafn | Deep plate Nebro oval |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235260 |
| Hæð | 4.2 cm |
|---|---|
| Breidd | 20.5 cm |
| Lengd | 27 cm |
| Litur | yellow |
| Stærð | 800 ml, 27x20.5x4.2 cm (LxWxH) |
| Style | oval |
| Flokkar | Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Oval plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Nebro oval |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235254 |
| Hæð | 4.2 cm |
|---|---|
| Breidd | 20.5 cm |
| Lengd | 27 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | 800 ml, 27x20.5x4.2 cm (LxWxH) |
| Style | oval |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Oval plates |
| Nafn | Deep plate Nebro oval |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235255 |
| Hæð | 4.2 cm |
|---|---|
| Breidd | 20.5 cm |
| Lengd | 27 cm |
| Litur | light-blue |
| Stærð | 800 ml, 27x20.5x4.2 cm (LxWxH) |
| Style | oval |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Oval plates |
| Nafn | Deep plate Nebro oval |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235263 |
| Hæð | 4.2 cm |
|---|---|
| Breidd | 20.5 cm |
| Lengd | 27 cm |
| Litur | red |
| Stærð | 800 ml, 27x20.5x4.2 cm (LxWxH) |
| Style | oval |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Oval plates |
| Nafn | Deep plate Nebro oval |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235245 |
| Hæð | 4.2 cm |
|---|---|
| Breidd | 20.5 cm |
| Lengd | 27 cm |
| Litur | blue |
| Stærð | 800 ml, 27x20.5x4.2 cm (LxWxH) |
| Style | oval |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Oval plates |
| Nafn | Deep plate Nebro oval |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235227 |
