Lýsing
Colored plate made of stoneware. With irregular edges. Unique due to Reactive Glaze. Each piece is unique. Colors may vary from light to dark. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored plate made of stoneware. With irregular edges. Unique due to Reactive Glaze. Each piece is unique. Colors may vary from light to dark. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4 cm |
|---|---|
| Litur | green |
| Stærð | 200 ml, 24x4 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Stoneware plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Plates > Round plates |
| Nafn | Deep plate Nano |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30109444 |
| Hæð | 4 cm |
|---|---|
| Litur | black |
| Stærð | 200 ml, 24x4 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Stoneware plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Stoneware tableware |
| Nafn | Deep plate Nano |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30109439 |
