Lýsing
Trendy deep plates with an irregular rim made of porcelain with a ceramic look. Dishwasher safe and microwaveable.
10.648 kr. – 15.677 kr.Price range: 10.648 kr. through 15.677 kr.
Trendy deep plates with an irregular rim made of porcelain with a ceramic look. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 7 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 2 piece / Pack |
| Litur | white/grey |
| Stærð | 1200 ml, 26x7 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Nagoya |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30232456 |
| Hæð | 6.7 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 4 piece / Pack |
| Litur | white/grey |
| Stærð | 700 ml, 21x6.7 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Nagoya |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30232455 |
