Lýsing
White plate made of porcelain. In square shape. Straight design. Dishwasher safe and microwaveable.
White plate made of porcelain. In square shape. Straight design. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 21.5 cm |
| Lengd | 21.5 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 300 ml, 21.5x21.5x4.5 cm (LxWxH) |
| Style | square |
| Flokkar | Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Angular plates |
| Nafn | Deep plate Melbourne |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10012015 |
