Lýsing
Classic, white porcelain plates. Stackable, microwaveable and dishwasher safe. Weight plate Ø 20,3 cm approx. 500 g.
8.093 kr. – 12.068 kr.Price range: 8.093 kr. through 12.068 kr.
Classic, white porcelain plates. Stackable, microwaveable and dishwasher safe. Weight plate Ø 20,3 cm approx. 500 g.
| Hæð | 5 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 770 ml, 20.3x5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Copac |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30018867 |
| Hæð | 6 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 1140 ml, 25.2x6 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates |
| Nafn | Deep plate Copac |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30018870 |
