Lýsing
Colored porcelain plate without rim. With color gradient and irregular speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored porcelain plate without rim. With color gradient and irregular speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | apricot |
| Stærð | 700 ml, 22.5x4.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates |
| Nafn | Deep plate Cascais |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30231846 |
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | light-green |
| Stærð | 700 ml, 22.5x4.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Soup plates |
| Nafn | Deep plate Cascais |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30231848 |
