Lýsing
Colored plates made of porcelain. With irregular edges, slightly wavy surface and matt glaze. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored plates made of porcelain. With irregular edges, slightly wavy surface and matt glaze. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 7 cm |
|---|---|
| Litur | anthracite |
| Stærð | 1200 ml, 22x7 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Colorful plates |
| Nafn | Deep plate Arona |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30046528 |
| Hæð | 7 cm |
|---|---|
| Litur | beige |
| Stærð | 1200 ml, 22x7 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Round plates |
| Nafn | Deep plate Arona |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30046552 |
