Lýsing
Colorful deep porcelain plate. Classic vintage design combined with trendy colors. Dishwasher safe and microwaveable.
Colorful deep porcelain plate. Classic vintage design combined with trendy colors. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.2 cm |
|---|---|
| Litur | grey |
| Stærð | 1000 ml, 24x4.2 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Antiqus |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134638 |
| Hæð | 4.2 cm |
|---|---|
| Litur | teal |
| Stærð | 1000 ml, 24x4.2 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Colorful plates |
| Nafn | Deep plate Antiqus |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134637 |
