Lýsing
White porcelain plates. Nostalgic accents are set by the discreet relief and the playful decorative edges. Dishwasher safe and microwaveable.
6.821 kr. – 6.985 kr.Price range: 6.821 kr. through 6.985 kr.
White porcelain plates. Nostalgic accents are set by the discreet relief and the playful decorative edges. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.7 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 6 piece / Pack |
| Litur | white |
| Stærð | 300 ml, 23x4.7 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Amely |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30018015 |
| Hæð | 6.1 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 4 piece / Pack |
| Litur | white |
| Stærð | 500 ml, 27x6.1 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Amely |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30018013 |
