Lýsing
92% polyester, 8% polyamide. Weight approx. 280 g/m². Decorative cushion cover made of corduroy fabric to match the Malin wing chair. Practical zipper for easy removal and covering. Supplied without filling. Hard-wearing.
7.947 kr.
92% polyester, 8% polyamide. Weight approx. 280 g/m². Decorative cushion cover made of corduroy fabric to match the Malin wing chair. Practical zipper for easy removal and covering. Supplied without filling. Hard-wearing.
| Breidd | 40 cm |
|---|---|
| Lengd | 40 cm |
| Litur | terracotta |
| Stærð | 40x40 cm (WxL) |
| Style | square |
| Flokkar | Decoration > Decorative cushions;Textiles > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative pillow cover Malin corduroy |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30220463 |
| Breidd | 40 cm |
|---|---|
| Lengd | 40 cm |
| Litur | anthracite |
| Stærð | 40x40 cm (WxL) |
| Style | square |
| Flokkar | Decoration > Decorative cushions;Textiles > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative pillow cover Malin corduroy |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30237516 |
| Breidd | 40 cm |
|---|---|
| Lengd | 40 cm |
| Litur | green |
| Stærð | 40x40 cm (WxL) |
| Style | square |
| Flokkar | Decoration > Decorative cushions;Textiles > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative pillow cover Malin corduroy |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30220459 |
| Breidd | 40 cm |
|---|---|
| Lengd | 40 cm |
| Litur | taupe |
| Stærð | 40x40 cm (WxL) |
| Style | square |
| Flokkar | Textiles > Decorative cushions;Decoration > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative pillow cover Malin corduroy |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30220457 |
