Lýsing
55% cotton, 45% polyester. Weight approx. 250 g/m². Modern pillow cover with simple, plain design. Practical zipper for easy removal and covering. Delivery without filling.
2.912 kr. – 3.442 kr.Price range: 2.912 kr. through 3.442 kr.
55% cotton, 45% polyester. Weight approx. 250 g/m². Modern pillow cover with simple, plain design. Practical zipper for easy removal and covering. Delivery without filling.
| Breidd | 40 cm |
|---|---|
| Lengd | 40 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | 40x40 cm (WxL) |
| Style | square |
| Flokkar | Decoration > Decorative cushions;Textiles > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative pillow cover Bato |
| Vörumerki | MAGMA |
| Vörunúmer | 30107812 |
| Breidd | 50 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | 50x50 cm (WxL) |
| Style | square |
| Flokkar | Textiles > Decorative cushions;Decoration > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative pillow cover Bato |
| Vörumerki | MAGMA |
| Vörunúmer | 30107813 |
| Breidd | 50 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | anthracite |
| Stærð | 50x50 cm (WxL) |
| Style | square |
| Flokkar | Decoration > Decorative cushions;Textiles > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative pillow cover Bato |
| Vörumerki | MAGMA |
| Vörunúmer | 30107817 |
| Breidd | 50 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | mustard |
| Stærð | 50x50 cm (WxL) |
| Style | square |
| Flokkar | Decoration > Decorative cushions;Textiles > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative pillow cover Bato |
| Vörumerki | MAGMA |
| Vörunúmer | 30107822 |
