Lýsing
Decorative hanger star made of wood with velvet coating and glitter particles.
Decorative hanger star made of wood with velvet coating and glitter particles.
| Hæð | 3 cm |
|---|---|
| Breidd | 7.5 cm |
| Litur | anthracite/golden |
| Stærð | 7.5x7.5x3 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Decorative hanger star Hoshi |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30125479 |
