Lýsing
Modern decorative elephant made of clay.
Modern decorative elephant made of clay.
| Hæð | 15.6 cm |
|---|---|
| Breidd | 18.3 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 18.3x15.6x6 cm (WxHxD) |
| Flokkar | Decoration > Decorative elements |
| Nafn | Decorative figurine Elephant |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30133707 |
