Lýsing
Decorative giraffe made of sturdy aluminum.
Decorative giraffe made of sturdy aluminum.
| Hæð | 28 cm |
|---|---|
| Breidd | 19 cm |
| Litur | golden |
| Stærð | 19x28x6 cm (WxHxD) |
| Flokkar | Decoration > Decorative figures;Decoration > Decorative elements |
| Nafn | Decorative figure Giraffe |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30219557 |
