Lýsing
Decorative polyresin deer with golden antlers. Set of 2. Dimensions 13.5×5.5×14.5 cm and 13.5×5.5×17 cm.
Decorative polyresin deer with golden antlers. Set of 2. Dimensions 13.5×5.5×14.5 cm and 13.5×5.5×17 cm.
| Hæð | 29.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 24 cm |
| Litur | white/golden |
| Stærð | 24x8x29.5 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Decorative deer Saki 2-piece |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30125461 |
