Lýsing
Tuska mini bowl made of melamine with a stone look. Particularly durable due to impact and break resistance. The application range is from -30°C to +70°C. Dishwasher safe. Not suitable for microwave or oven.
Tuska mini bowl made of melamine with a stone look. Particularly durable due to impact and break resistance. The application range is from -30°C to +70°C. Dishwasher safe. Not suitable for microwave or oven.
| Hæð | 2.9 cm |
|---|---|
| Breidd | 6.4 cm |
| Lengd | 8.3 cm |
| Litur | green/grey |
| Stærð | 75 ml, 8.3x6.4x2.9 cm (LxWxH) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Buffet > Buffet bowls > Melamine bowls;Tableware > Mini tableware > Mini bowls |
| Nafn | Mini bowl Tuska rectangular |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30238141 |
