Lýsing
Milk jug made of chrome-nickel stainless steel 14/4 with patinated effect. Suitable for dishwasher.
1.402 kr. – 3.487 kr.Price range: 1.402 kr. through 3.487 kr.
Milk jug made of chrome-nickel stainless steel 14/4 with patinated effect. Suitable for dishwasher.
| Hæð | 5 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 4 piece / Pack |
| Litur | silver |
| Stærð | 90 ml, 4.5x5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini pots |
| Nafn | Milk jug Malino Vintage |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30224798 |
| Hæð | 10 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 1 Piece |
| Litur | silver |
| Stærð | 470 ml, 7.5x10 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini pots |
| Nafn | Milk jug Malino Vintage |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30224799 |
