Lýsing
Microwave, approx. 700 W, approx. 20 l
Microwave, approx. 700 W, approx. 20 l
| Hæð | 26 cm |
|---|---|
| Breidd | 44 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 20 l, 44x34.5x26 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Kitchen > Kitchen appliances > Microwaves |
| Nafn | Microwave MW 7770 |
| Vörumerki | Severin |
| Vörunúmer | 30133598 |
