Lýsing
Fold-out menu with linen cover and attractive vintage print. Insert boxes can be ordered separately. Fitted with book screws on the inside.
Fold-out menu with linen cover and attractive vintage print. Insert boxes can be ordered separately. Fitted with book screws on the inside.
| Hæð | 25.1 cm |
|---|---|
| Breidd | 18.5 cm |
| Litur | beige |
| Stærð | size A5, 18.5x25.1 cm (WxH) |
| Style | 2 pages |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Ice cream menus;Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Vintago A5 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10006134 |
| Hæð | 25.1 cm |
|---|---|
| Breidd | 18.5 cm |
| Litur | blue |
| Stærð | size A5, 18.5x25.1 cm (WxH) |
| Style | 2 pages |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Ice cream menus;Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Vintago A5 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30030738 |
