Lýsing
Expandable menus made of PVC in A4 with gold-colored brass screws. Lacquered wooden bar made of beech. White insert cartons for individual labeling. Expandable with additional pockets, delivered with 3 pockets.
Expandable menus made of PVC in A4 with gold-colored brass screws. Lacquered wooden bar made of beech. White insert cartons for individual labeling. Expandable with additional pockets, delivered with 3 pockets.
| Hæð | 33 cm |
|---|---|
| Breidd | 25.5 cm |
| Litur | beige |
| Stærð | size A4, 25.5x33 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Mias |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20090293 |
| Hæð | 33 cm |
|---|---|
| Breidd | 25.5 cm |
| Litur | bordeaux |
| Stærð | size A4, 25.5x33 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Mias |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20090290 |
