Lýsing
Measuring cup made of polypropylene. Scale lines in ml and ccm. Food-safe and dishwasher suitable. Available in various sizes.
925 kr. – 1.508 kr.Price range: 925 kr. through 1.508 kr.
Measuring cup made of polypropylene. Scale lines in ml and ccm. Food-safe and dishwasher suitable. Available in various sizes.
| Hæð | 17 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 1000 ml, 12x17 cm (ØxH) |
| Flokkar | Kitchen > Patisserie supplies > Measuring cups;Kitchen > Kitchen helpers > Measuring cups |
| Nafn | Measuring cup Smart |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30000890 |
| Hæð | 20.8 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 2000 ml, 15x20.8 cm (ØxH) |
| Flokkar | Kitchen > Kitchen helpers > Measuring cups;Kitchen > Patisserie supplies > Measuring cups |
| Nafn | Measuring cup Smart |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30000891 |
