Lýsing
Lounge table frame made of powder-coated steel (15×15 mm). Suitable for all table tops in the range. Maximum load capacity 50 kg. Only suitable for indoor use. Supplied assembled. Please order matching table tops at the same time.
18.897 kr. – 25.830 kr.Price range: 18.897 kr. through 25.830 kr.
Lounge table frame made of powder-coated steel (15×15 mm). Suitable for all table tops in the range. Maximum load capacity 50 kg. Only suitable for indoor use. Supplied assembled. Please order matching table tops at the same time.
| Hæð | 33.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 80 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 80x60x33.5 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Furniture > Furniture by themes > Lounge furniture > Lounge tables;Furniture > Furniture by themes > Hotel furniture |
| Nafn | Lounge table frame Deven |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10094786 |
| Hæð | 33.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 60 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 60x60x33.5 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Furniture > Furniture by themes > Lounge furniture > Lounge tables;Furniture > Furniture by themes > Hotel furniture |
| Nafn | Lounge table frame Deven |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10094785 |
| Hæð | 47 cm |
|---|---|
| Breidd | 40 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 40x40x47 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Furniture > Furniture by themes > Lounge furniture > Lounge tables;Furniture > Furniture by themes > Hotel furniture |
| Nafn | Lounge table frame Deven |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30014284 |
