Lýsing
Armchair Gustav made of durable fabric (100% polyester) and a frame of beech that has been stained and varnished. Only suitable for indoor use. Delivery is assembled. Incl. plastic glides on the bottom.
Armchair Gustav made of durable fabric (100% polyester) and a frame of beech that has been stained and varnished. Only suitable for indoor use. Delivery is assembled. Incl. plastic glides on the bottom.
| Hæð | 79 cm |
|---|---|
| Breidd | 70 cm |
| Litur | seat green, base light-brown |
| Stærð | 70x78x79 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Furniture > Furniture by themes > Hotel furniture;Furniture > Armchairs and sofas > Armchairs;Furniture > Furniture by themes > Lounge furniture > Lounge armchairs |
| Nafn | Lounge armchair Gustav |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30124817 |
| Hæð | 79 cm |
|---|---|
| Breidd | 70 cm |
| Litur | seat anthracite, base light-brown |
| Stærð | 70x78x79 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Furniture > Armchairs and sofas > Armchairs;Furniture > Furniture by themes > Lounge furniture > Lounge armchairs;Furniture > Furniture by themes > Hotel furniture |
| Nafn | Lounge armchair Gustav |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30124824 |
| Hæð | 79 cm |
|---|---|
| Breidd | 70 cm |
| Litur | seat light-blue, base light-brown |
| Stærð | 70x78x79 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Furniture > Furniture by themes > Hotel furniture;Furniture > Armchairs and sofas > Armchairs;Furniture > Furniture by themes > Lounge furniture > Lounge armchairs |
| Nafn | Lounge armchair Gustav |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30124825 |
