Lýsing
Classic drinking glass made of sturdy glass. Dishwasher safe.
Classic drinking glass made of sturdy glass. Dishwasher safe.
| Hæð | 13.1 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 6 piece / Pack |
| Litur | transparent |
| Stærð | 220 ml, 5.8x13.1 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses |
| Nafn | Long drink glass Islande |
| Vörumerki | Arcoroc |
| Vörunúmer | 30244330 |
| Hæð | 16.5 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 6 piece / Pack |
| Litur | transparent |
| Stærð | 310 ml, 5.9x16.5 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Long drink glass Islande |
| Vörumerki | Arcoroc |
| Vörunúmer | 30244331 |
