Lýsing
Robust long drink glass made of tempered glass. Stackable and dishwasher safe.
3.164 kr. – 6.026 kr.Price range: 3.164 kr. through 6.026 kr.
Robust long drink glass made of tempered glass. Stackable and dishwasher safe.
| Hæð | 12.2 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 350 ml, 8.5x12.2 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Long drink glass Granity stackable |
| Vörumerki | Arcoroc |
| Vörunúmer | 30043998 |
| Hæð | 18 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 650 ml, 9.6x18 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses |
| Nafn | Long drink glass Granity stackable |
| Vörumerki | Arcoroc |
| Vörunúmer | 30067017 |
| Hæð | 14 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 310 ml, 7.5x14 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses |
| Nafn | Long drink glass Granity stackable |
| Vörumerki | Arcoroc |
| Vörunúmer | 30043997 |
| Hæð | 16 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 460 ml, 8.7x16 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses |
| Nafn | Long drink glass Granity stackable |
| Vörumerki | Arcoroc |
| Vörunúmer | 30043999 |
