Lýsing
The interlinking fitting ensures a secure, flexible connection of the individual upholstered elements. Easy assembly is achieved by ten Spax screws 4×16 mm (included in delivery) on the underside.
The interlinking fitting ensures a secure, flexible connection of the individual upholstered elements. Easy assembly is achieved by ten Spax screws 4×16 mm (included in delivery) on the underside.
| Hæð | 5 cm |
|---|---|
| Breidd | 5 cm |
| Lengd | 9.5 cm |
| Litur | black/silver |
| Stærð | 5x9.5x5 cm (WxLxH) |
| Flokkar | Furniture > Furniture accessories |
| Nafn | Linkage fitting |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10093926 |
