Lýsing
LED table lamp with charging station. Charging time approx. 6 hours, battery life up to 20 hours. For indoor and outdoor use.
LED table lamp with charging station. Charging time approx. 6 hours, battery life up to 20 hours. For indoor and outdoor use.
| Hæð | 36 cm |
|---|---|
| Litur | russet |
| Stærð | 10x36 cm (ØxH) |
| Flokkar | Furniture > Lights > Interior lights > Table lamps;Decoration > LED lamps;Furniture > Lights > Outdoor lights > Outdoor table lamps |
| Nafn | LED table lamp Nice |
| Vörumerki | Konstsmide |
| Vörunúmer | 30131556 |
| Hæð | 36 cm |
|---|---|
| Litur | black |
| Stærð | 10x36 cm (ØxH) |
| Flokkar | Furniture > Lights > Outdoor lights > Outdoor table lamps;Furniture > Lights > Interior lights > Table lamps;Decoration > LED lamps |
| Nafn | LED table lamp Nice |
| Vörumerki | Konstsmide |
| Vörunúmer | 30131557 |
