Lýsing
LED snowflake made of metal with hanger. Battery not included.
LED snowflake made of metal with hanger. Battery not included.
| Hæð | 20.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 17 cm |
| Litur | golden |
| Stærð | 17x20.5 cm (WxH) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | LED snowflake Hakime |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30107647 |
