Lýsing
Folding laundry cart made of stainless steel with removable laundry bag made of cotton with PVC coating. With wheels, two of which are with parking brake. Maximum load capacity of 100 kg. Supplied disassembled, easy assembly.
Folding laundry cart made of stainless steel with removable laundry bag made of cotton with PVC coating. With wheels, two of which are with parking brake. Maximum load capacity of 100 kg. Supplied disassembled, easy assembly.
| Hæð | 102 cm |
|---|---|
| Breidd | 77 cm |
| Lengd | 55 cm |
| Litur | blue |
| Stærð | 55x77x102 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel room equipment > Housekeeping accessories |
| Nafn | Laundry trolley Aberdare |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30045580 |
