Lýsing
Magnetic knife block made of oiled beech wood for 5 knives and a sharpening rod. Soft feet on the underside protect the kitchen worktop. Gentle hand cleaning is recommended for natural wood.
Magnetic knife block made of oiled beech wood for 5 knives and a sharpening rod. Soft feet on the underside protect the kitchen worktop. Gentle hand cleaning is recommended for natural wood.
| Hæð | 25.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 12.5 cm |
| Lengd | 20 cm |
| Litur | beech natural |
| Stærð | 20x12.5x25.5 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Kitchen > Kitchen knives > Knife sets |
| Nafn | Knife block Seta |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30153141 |
