Lýsing
With ice water tube. The jug from APS is ideal for juices or water. The integrated ice water tube ensures wonderfully refreshing cold drinks when filled.
With ice water tube. The jug from APS is ideal for juices or water. The integrated ice water tube ensures wonderfully refreshing cold drinks when filled.
| Hæð | 27 cm |
|---|---|
| Breidd | 13 cm |
| Lengd | 19 cm |
| Litur | transparent |
| Stærð | 2800 ml, 19x13x27 cm (LxWxH) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Glass > Carafes & Decanters;Buffet > Carafes & Decanters |
| Nafn | Juice jug, 2.4 litres |
| Vörumerki | APS |
| Vörunúmer | 30081468 |
