Lýsing
White porcelain jug. With classic elegant relief. Dishwasher safe and microwaveable.
8.888 kr. – 15.248 kr.Price range: 8.888 kr. through 15.248 kr.
White porcelain jug. With classic elegant relief. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 7 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 300 ml, 5.5x7 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Buffet > Jugs > Milk jugs;Tableware > Jugs > Milk jugs |
| Nafn | Jug Zürich with handle |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30133285 |
| Hæð | 8.5 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 150 ml, 5x8.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Buffet > Jugs > Milk jugs;Tableware > Jugs > Milk jugs |
| Nafn | Jug Zürich with handle |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30133284 |
