Lýsing
Rustic charm with an astounding effect — hand-decorated and individually inspired by the changing of the seasons, add warmth and rustic style to your table with this versatile hand-painted design, available in 15 stunning colors.
14.829 kr. – 26.998 kr.Price range: 14.829 kr. through 26.998 kr.
Rustic charm with an astounding effect — hand-decorated and individually inspired by the changing of the seasons, add warmth and rustic style to your table with this versatile hand-painted design, available in 15 stunning colors.
| Hæð | 5 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 12 piece / Pack |
| Litur | white/brown |
| Stærð | 56 ml, 5 cm (H) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Jugs > Milk jugs;Buffet > Jugs > Milk jugs |
| Nafn | Jug Stonecast Barley White |
| Vörumerki | Churchill |
| Vörunúmer | 30135669 |
| Hæð | 7 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 4 piece / Pack |
| Litur | white/brown |
| Stærð | 114 ml, 7 cm (H) |
| Style | round |
| Flokkar | Buffet > Jugs > Milk jugs;Tableware > Jugs > Milk jugs |
| Nafn | Jug Stonecast Barley White |
| Vörumerki | Churchill |
| Vörunúmer | 30135670 |
